delite na
ASHAN online Ashan Online
naročniki
344,000
ogledov video
20,169,307
Število Video
201
Kategorija
YouTuba saj
2018
deliti, če ti je všeč

ASHAN online Statistika Youtube kanal

ASHAN online
naročniki
344,000
ogledov video
20,169,307
Število Video
201
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 205 - € 1.23K
0
Zadnji 7 dni
naročniki
6,000
Zadnji 30 dni
26,000
Zadnji 90 dni
38,740
Zadnji 7 dni
ogledov video
610,306
Zadnji 30 dni
3,725,414
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
02.07.2022 Sat +38,740 € 13 - € 78
28.06.2022 Tue +27,933 € 9 - € 56
23.06.2022 Thu +39,952 € 13 - € 80
20.06.2022 Mon -144,497 € -48 - € -291
17.06.2022 Fri +84,399 € 28 - € 170
12.06.2022 Sun +281,884 € 94 - € 568
08.06.2022 Wed +281,895 € 94 - € 568
04.06.2022 Sat +64,302 € 21 - € 129
30.05.2022 Mon +30,172 € 10 - € 60
27.05.2022 Fri +148,454 € 49 - € 299
17.05.2022 Tue +108,805 € 36 - € 219
13.05.2022 Fri +1,622,259 € 545 - € 3.27K
19.04.2022 Tue +853,737 € 286 - € 1.72K
16.04.2022 Sat +143,705 € 48 - € 289