delite na
Prva liga Telemach Prva Liga Telemach
naročniki
10,500
ogledov video
9,340,039
Število Video
2305
Država
Kategorija
YouTuba saj
2013
deliti, če ti je všeč

Prva liga Telemach Statistika Youtube kanal

Prva liga Telemach
naročniki
10,500
ogledov video
9,340,039
Število Video
2305
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 31 - € 189
0
Zadnji 7 dni
naročniki
100
Zadnji 30 dni
500
Zadnji 90 dni
4,052
Zadnji 7 dni
ogledov video
93,872
Zadnji 30 dni
370,643
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
27.09.2022 Tue +4,052 € 1 - € 8
24.09.2022 Sat +8,648 € 2 - € 17
20.09.2022 Tue +81,172 € 27 - € 163
02.09.2022 Fri +48,979 € 16 - € 98
22.08.2022 Mon +53,306 € 17 - € 107
14.08.2022 Sun +35,853 € 12 - € 72
05.08.2022 Fri +37,584 € 12 - € 75
30.07.2022 Sat +37,569 € 12 - € 75
24.07.2022 Sun +11,672 € 3 - € 23
20.07.2022 Wed +35,993 € 12 - € 72
16.07.2022 Sat +6,185 € 2 - € 12
11.07.2022 Mon +5,690 € 1 - € 11
06.07.2022 Wed +3,940 € 1 - € 7
02.07.2022 Sat +4,627 € 1 - € 9