delite na
Prva liga Telemach Prva Liga Telemach
naročniki
12,800
ogledov video
10,972,498
Število Video
2600
Država
Kategorija
YouTuba saj
2013
deliti, če ti je všeč

Prva liga Telemach Statistika Youtube kanal

Prva liga Telemach
naročniki
12,800
ogledov video
10,972,498
Število Video
2600
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 34 - € 209
100
Zadnji 7 dni
naročniki
200
Zadnji 30 dni
400
Zadnji 90 dni
25,865
Zadnji 7 dni
ogledov video
104,054
Zadnji 30 dni
257,126
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
11.04.2024 Thu +25,865 € 8 - € 52
06.04.2024 Sat +6,171 € 2 - € 12
02.04.2024 Tue +21,670 € 7 - € 43
28.03.2024 Thu +5,994 € 2 - € 12
24.03.2024 Sun +4,739 € 1 - € 9
20.03.2024 Wed +25,600 € 8 - € 51
17.03.2024 Sun +14,015 € 4 - € 28
13.03.2024 Wed +19,065 € 6 - € 38
09.03.2024 Sat +4,791 € 1 - € 9
06.03.2024 Wed +25,011 € 8 - € 50
03.03.2024 Sun +5,042 € 1 - € 10
28.02.2024 Wed +17,187 € 5 - € 34
25.02.2024 Sun +17,922 € 6 - € 36
23.02.2024 Fri +41,782 € 14 - € 84