delite na
ARY News Ary News
naročniki
6,130,000
ogledov video
1,473,142,827
Število Video
22736
Kategorija
YouTuba saj
2013
deliti, če ti je všeč

ARY News Statistika Youtube kanal

ARY News
naročniki
6,130,000
ogledov video
1,473,142,827
Število Video
22736
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 3.7K - € 22.2K
35,000
Zadnji 7 dni
naročniki
20,000
Zadnji 30 dni
270,000
Zadnji 90 dni
18,335,786
Zadnji 7 dni
ogledov video
10,999,444
Zadnji 30 dni
148,192,454
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
04.11.2020 Wed +2,619,398 € 880 - € 5.28K
03.11.2020 Tue +8,380,046 € 2.82K - € 16.9K
31.10.2020 Sat +19,565,265 € 6.58K - € 39.5K
23.10.2020 Fri +16,373,903 € 5.5K - € 33K
18.10.2020 Sun +22,353,199 € 7.51K - € 45.1K
08.10.2020 Thu +19,757,721 € 6.64K - € 39.8K
29.09.2020 Tue +15,607,335 € 5.25K - € 31.5K
22.09.2020 Tue +25,781,378 € 8.66K - € 52K
12.09.2020 Sat +17,754,209 € 5.97K - € 35.8K
03.09.2020 Thu +16,723,658 € 5.62K - € 33.7K
26.08.2020 Wed +11,951,696 € 4.02K - € 24.1K
19.08.2020 Wed +13,366,633 € 4.49K - € 27K
13.08.2020 Thu +25,568,730 € 8.59K - € 51.6K
03.08.2020 Mon +15,014,945 € 5.05K - € 30.3K