delite na
ARY News Ary News
naročniki
13,300,000
ogledov video
7,770,651,912
Število Video
116522
Kategorija
YouTuba saj
2013
deliti, če ti je všeč

ARY News Statistika Youtube kanal

ARY News
naročniki
13,300,000
ogledov video
7,770,651,912
Število Video
116522
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 21.7K - € 130K
0
Zadnji 7 dni
naročniki
0
Zadnji 30 dni
600,000
Zadnji 90 dni
17,117,228
Zadnji 7 dni
ogledov video
64,520,256
Zadnji 30 dni
441,054,258
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
07.04.2024 Sun +9,781,273 € 3.29K - € 19.7K
03.04.2024 Wed +15,134,553 € 5.09K - € 30.5K
30.03.2024 Sat +11,811,888 € 3.97K - € 23.8K
25.03.2024 Mon +9,852,173 € 3.31K - € 19.9K
21.03.2024 Thu +9,659,054 € 3.25K - € 19.5K
18.03.2024 Mon +8,281,315 € 2.78K - € 16.7K
14.03.2024 Thu +13,367,976 € 4.49K - € 27K
10.03.2024 Sun +9,862,286 € 3.31K - € 19.9K
07.03.2024 Thu +15,727,179 € 5.29K - € 31.7K
04.03.2024 Mon +16,620,452 € 5.59K - € 33.5K
29.02.2024 Thu +11,868,334 € 3.99K - € 23.9K
26.02.2024 Mon +15,007,194 € 5.04K - € 30.3K
23.02.2024 Fri +66,623,499 € 22.4K - € 134K
14.02.2024 Wed +61,182,002 € 20.6K - € 123K