delite na
anzu361 Anzu361
naročniki
1,920,000
ogledov video
388,259,055
Število Video
1849
Država
Kategorija
YouTuba saj
2010
deliti, če ti je všeč

anzu361 Statistika Youtube kanal

anzu361
naročniki
1,920,000
ogledov video
388,259,055
Število Video
1849
Ocenjeni čisti dobiček v zadnjih 30 dneh
€ 536 - € 3.22K
8,750
Zadnji 7 dni
naročniki
10,000
Zadnji 30 dni
40,000
Zadnji 90 dni
1,397,057
Zadnji 7 dni
ogledov video
1,596,636
Zadnji 30 dni
10,847,580
Zadnji 90 dni
Datum ogledov video ocenjeni čisti dobiček
20.03.2021 Sat +1,596,636 € 536 - € 3.22K
12.03.2021 Fri +923,056 € 310 - € 1.86K
06.03.2021 Sat +1,313,637 € 441 - € 2.65K
24.02.2021 Wed +165,474 € 55 - € 333
23.02.2021 Tue +1,675,510 € 563 - € 3.38K
15.02.2021 Mon +1,415,527 € 475 - € 2.85K
07.02.2021 Sun +309,419 € 103 - € 623
06.02.2021 Sat +192,146 € 64 - € 387
05.02.2021 Fri +204,963 € 68 - € 413
04.02.2021 Thu +234,726 € 78 - € 473
03.02.2021 Wed +189,865 € 63 - € 382
02.02.2021 Tue +449,259 € 150 - € 905
31.01.2021 Sun +2,177,362 € 731 - € 4.39K
22.01.2021 Fri +16,472,443 € 5.54K - € 33.2K